Kontakt & Karta

Adress, telefon, mail & karta
KONTAKTINFO

Kontakta oss på tel 0721-72 91 21

ADRESS: Filaregatan 6A, 242 35 Hörby

TEL: 072-172 91 21

MAIL REKTOR: camilla.rosenqvist@hyg.se

 

Huvudman/VD
Peter Svärd
peter.svard@hyg.se

Rektor
Camilla Rosenqvist
camilla.rosenqvist@hyg.se

 

Specialpedagog
Lärare i naturkunskap och historia & religion
Lena Svärd
lena.svard@hyg.se

 

Lärare i matematik & engelska
Noa Sebelius
noa.sebelius@hyg.se

 

Lärare i svenska
Johannes Ljungberg
johannes.ljungberg@hyg.se

 

Transportlärare
Martin Sködt
martin.skodt@hyg.se

 

Transportlärare
Emma Nilsson
emma.nilsson@hyg.se

 

Fordonslärare
Andreas Axelsson
andreas.axelsson@hyg.se

 

Maskinlärare
Thea Rogersdotter Andersson (föräldraledig)
thea.rogersdotter@hyg.se

 

Maskinlärare
Mats Persson
mats.persson@hyg.se

 

Bygglärare år 1
Peter Svärd
peter.svard@hyg.se

 

Elevhälsa
Lena Pålsson
lena.palsson@hyg.se

Har du några frågor?

Tveka inte att ta kontakt. Fyll i formuläret nedan:




    Information om vår Privacy policy | GDPR